حجت الاسلام حیدری:

فرهنگ شهادت عامل استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشور در مقابل بیگانگان است

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۶ کد : ۶۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۵
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: فرهنگ شهادت عامل استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشور در مقابل بیگانگان است.
فرهنگ شهادت عامل استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشور در مقابل بیگانگان است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر، حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی حیدری در نشست فرهنگی مجازی و برخط «خدمات شهید سلیمانی به جبهه مقاومت» که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر برگزار شده بود، خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت عامل ایجاد شور و نشاط در جامعه شده و از به انزوا کشیدن شدن آن جامعه جلوگیری می‌کند.

وی افزود: فرهنگ شهادت موجب ایجاد روحیه ظلم ستیزی و عدالت طلبی در جامعه می‌شود و سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان یک مجاهد ظلم ستیز و عدالت طلب در دل آحاد مردم جوامع ماندگار شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان تاکید کرد: پرورش آگاهی و وحدت آفرینی از ویژگی‌های شهید به شمار می‌آید و ایستادگی در مقابل تجاوز دشمنان و دفاع از اهداف و آرمان‌های مشترک یکی از اثرات فرهنگ شهادت می‌باشد.

حجت الاسلام حیدری اضافه کرد: نقش سردار سلیمانی در حفظ امنیت امروز جامعه غیر قابل انکار است و این شهید بزرگوار با ایمان به خداوند متعال و با اخلاص توانست شر داعش را از سر ملت‌های منطقه کم کند.

هدف شهید سپهبد سلیمانی تحقق صلح جهانی بود

در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: شهید سلیمانی به عنوان یک فرد صلح طلب و آزادی بخش مطرح است و هدف شهید سپهبد سلیمانی تحقق صلح جهانی بود.

عبدالرسول مستاجران اظهار کرد: سردار سلیمانی اسطوره مقاومت و از خود گذشتگی، عدالت طلبی و دفاع از مظلومان جهان بود و شهادت این سردار گرانقدر موجب تاسف مسلمانان شد.

وی افزود: این شهید سرافراز عزتمندانه برای اعتلای ایران و اسلام و به منظور دفاع از حریم مطهر اهل بیت (علیهم السلام) به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.  

کلید واژه ها: شهید سلیمانی سردار سلیمانی نشست فرهنگی دانشگاه ازاد اسلامی شاهین شهر


نظر شما :