با حضور هیأت رئیسه واحد شاهین‌شهر صورت گرفت،

تجلیل از پرستاران و مدافعان سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

۰۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۰ کد : ۵۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۳
در مراسمی با حضور هیأت رئیسه، کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر از زحمات مجاهدانه پرستاران و مدافعان سلامت تجلیل و قدردانی شد.
تجلیل از پرستاران و مدافعان سلامت در دانشگاه آزاد  اسلامی شاهین‌شهر

به گزارش روابط عمومی واحد شاهین‌شهر، مجتبی جعفری در مراسم تجلیل از پرستاران خاطرنشان کرد: پرستاران به عنوان مدافعان سلامت جامعه در شرایط بحرانی یک سال گذشته جان بر کف و بی منت برای حفظ سلامت بیماران و جامعه تلاش کردند که بسیار ستودنی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی واحد شاهین‌شهر افزود: پرستاران با ایفای نقش حمایتی خود اقدامات موثری را در جلوگیری از شیوع بیشتر کروناویروس در جامعه داشتند و به عنوان مجاهدان خط اول سلامت انجام وظیفه کردند.

جعفری تاکید کرد: مقام معظم رهبری در بیانات ارزنده خودشان پرستاری را جزو ارزشمندترین حرفه‌ها دانستند و نقش پرستار را نقش احیاگر و زنده کننده معرفی کردند.

وی اضافه کرد: هر ساله روز پرستار به عنوان روز جاری شدن عاطفه‌ها و روز افتخار انسان به انسانیت گرامی داشته می‌شود و این روز فرخنده را به جامعه پرستاری تبریک و تهنیت عرض می‌نمائیم.

در ادامه این نشست هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مقام شامخ پرستاران و مدافعان سلامت جامعه تقدیر و قدردانی کردند.

 

کلید واژه ها: پرستار کروناویروس کرونا دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر


نظر شما :